Stenia – młoda duchem pasjonatka

Nasza redakcyjna koleżanka Stenia Romanowicz jest bohaterką kolejnego odcinka magazynu dla seniorów „Młodzi duchem” autorstwa Magdaleny Gołaszewskiej, Premiera programu miała miejsce w niedzielę 8 listopada na antenie TVP Białystok.

Stenia Romanowicz oprócz tego, że pisze artykuły na stronę senior.bialystok.pl ma wiele innych pasji. Jest wielką miłośniczką języka Esperanto i starego Białegostoku. Poszukuje śladów dawnego miasta i ukochanej dzielnicy – Antoniuk. Podróżuje, poznaje nowych ludzi, kocha literaturę i aktywnie uczestniczy w spotkaniach Czytelni Słów. Stenia jest też kochaną żoną i Babcią. W wolnych chwilach wyszywa i chodzi na spacery z kijkami. Kolekcjonuje kapelusze i posiada ich dużą kolekcję.

A większość pasji odnalazła w sobie po przejściu na emeryturę.

Popatrzcie i posłuchajcie: bialystok.tvp.pl

2 odpowiedzi na "Stenia – młoda duchem pasjonatka"

Dodaj komentarz
 1. LP

  10 listopada 2015 at 17:36

  Steniu gratulacje. Wyglądałaś pięknie, dostojnie. Nie widać było zdenerwowania.Wyglądało bardzo naturalnie. Z kamerą poradziłaś wspaniale.Tak trzymać! Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • Stenia Romanowicz

   11 listopada 2015 at 11:06

   Cieszę się, że moje pierwsze spotkanie z kamerą spotkało się z uznaniem. Na takie zachowanie przy nagrywaniu miała niebagatelny wpływ dziennikarka Magda Gołaszewska z ekipą. A piękne ujęcia i ciepłe zdjęcia owoców kaliny koralowej z żółtymi liśćmi czereśni, mimo bezsłonecznego, jesiennego dnia, to zasługa pana Krzysztofa – kamerzysty. Bardzo im dziękuję. To jeszcze jedno w moim życiu ciekawe doświadczeni.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.