“Młodzi duchem” – magazyn dla seniorów

Polecamy oglądanie kolejnego już odcinka programu o seniorach dla seniorów “Młodzi Duchem”. Tym razem Magdalena Gołaszewska – prowadząca program, zaprasza nas na spotkanie z naszą redakcyjną koleżanką Stenią Romanowicz.

Stenia jest wielką pasjonatką języka esperanto i starego Białegostoku. Poszukiwaczką śladów dawnego miasta i ukochanej dzielnicy – Antoniuk. Podróżniczką poznającą nowe miejsca i nowych ludzi. Dziennikarką młodej duchem redakcji Senior Białystok. Kochaną żoną i babcią, która w wolnych chwilach wyszywa i chodzi na spacery z kijkami. Wierną miłośniczką kapeluszy i posiadaczką sporej ich kolekcji.

Ekipa programu odwiedzi również redakcję Senior Białystok, która zaprosi Seniorów do udziału w konkursie literackim: “Srebro nie złoto”. Do 16 listopada nadsyłajcie wiersze i opowiadania pod adresem: redakcjaseniora.konkurs@gmail.com 🙂

Oglądajcie program ”Młodzi duchem”. Niedziela 8 listopada 2015, godz. 18.15 TVP Białystok

Czekamy na zgłoszenia: jeżeli macie w swoim otoczeniu niezwykłych emerytów, którzy zainspirują innych do pełni życia w jego jesieni, napiszcie na adres: redakcjaseniora@gmail.com.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.